הקמת דפי נחיתה עם אלמנטור פרו

דף נחיתה הוא אחד המרכיבים החשובים היום בשיווק. בין אם מדובר בדף למכירת מוצר או עמוד מידע על סדנה, זוהי נקודת הקצה אותה פוגש הגולש רגע לפני שהוא משאיר את פרטיו ונרשם. בסדנה זו נלמד כיצד ליצור דף נחיתה בעזרת תוסף "אלמנטור", בקלות ובכיף.

אלמנטור הוא תוסף לאתרי וורדפרס המאפשר לנו ליצור עמודים בממשק גראפי ופשוט מצד אחד, אך עמוק ומתקדם לשימושים מורכבים יותר מצד שני.
במציאות היום, כשרוב שירותי האחסון מאפשרים הקמה של מערכת וורדפרס בקליק, יש הרבה הגיון בלהשתמש בפלטפורמה בצירוף אלמנטור פרו כדי להרים עמודי אינטרנט במהירות ובקלות, ללא ידע בתכנות או בקוד, בגבולות הנכס שלנו, שבשליטתנו ובעלותנו.

כדי להראות את צורת העבודה עם אלמנטור נקיים סדנת לייב של עיצוב ובניה של עמוד נחיתה באלמנטור פרו. עמוד עם תוכן, תמונות, סרטון, וטופס איסוף לידים בסופו.

במהלך הסדנה אנחנו:
– נתקין תבנית מומלצת לעבודה עם אלמנטור, בנוסף נתקין לה תבנית-בת.
– נתקין אלמנטור + אלמנטור פרו (ונראה איך מתנהלים עם תוספים)
– נסקור את ממשק העבודה של אלמנטור ואת אופן הבניה איתו
– נבנה מ-0 עמוד נחיתה מלא עם תוכן עשיר, תמונות, ווידאו, מותאם גם למובייל ומכיל טופס איסוף לידים.
– נראה איך מייצרים עמודים נוספים ואיך אלמנטור מקל עלינו את העבודה בשכפול תוכן ורכיבים.
נקנח בשאלות ותשובות.

משך הסדנה – שעתיים.

כדי לשמור על מיקוד התוכן – הסדנה תתחיל מנקודת מוצא שיש לכם התקנת וורדפרס נקיה, אם אתם מעוניינים לראות בהרחבה שלב אחרי שלב איך מתקינים וורדפרס הכנו עבורכם הדרכה בקישור הזה:

על המרצה:
אני שמעון – חצי מהצמד שמעון וחן מסטודיו לימונדה. אנחנו עוסקים בעיצוב ובניית מערכות תוכן נישתיות עבור עסקים קטנים. וורדפרס כפלטפורמה ואלמנטור ככלי הם מרכיבים משמעותיים ביותר בעשיה עבורנו ולקוחותינו.
לאתר הסטודיו: https://lemonadestudio.co.il/