איך בונים דף נחיתה בוורדפרס עם אלמנטור פרו 2019

בואו ללמוד איך בונים בצורה נכונה דף נחיתה במערכת וורדפרס עם תוסף אלמנטור פרו המצויין והמהנה!

הדרכה זו תקח אתכם יד ביד מהצעד הראשון של הרשמה לחברת אחסון ורישום דומיין.
כל אתר באינטרנט מאוחסן בשרת אחסון שבו נשמרים כל קבצי האתר, בסיס הנתונים ועוד. בהדרכה זו נלמד איך נרשמים לחברת האחסון הישראלית המצויינת יופרס, שנותנת מענה מקיף, מהיר ובעברית לכל המשתמשים – החל ממתחילים ועד למתקדמים. זוהי חברת האחסון בה אני בעצמי רשומה, ולאחר מספר שנים איתם אני בהחלט ממליצה עליהם. הקלדת קוד הקופון UP05MALIK במעמד התשלום יקנה לכם גם 5% הנחה על החבילה שתבחרו.

לאחר ההרשמה לחברת אחסון, נראה איך רושמים דומיין, שזו כתובת האתר, וגם איך מקשרים ביניהם ואיך מתקינים את וורדפרס. אם כל זה נשמע לכם מסובך – אל דאגה, מדובר בתהליך פשוט וקל ומעקב אחר ההדרכה יבטיח שגם אתם תצלחו אותו.

עבודה עם אלמנטור בפרט ובניית דפי נחיתה בכלל הן מיומנויות שכדאי מאוד ללמוד ולהתמקצע בהן, והן יאפשרו לכם לבנות דפי נחיתה מקצועיים, יפים למראה ופונקציונליים ובכך לפתוח לכם עולם שלם של תעסוקה. תהליך הלמידה אינטואיטיבי ומהיר יחסית, אפשר להגיע לתוצאות מדהימות תוך שעות לימוד בודדות בלבד.

דף הנחיתה שלנו יכלול מספר אזורים של כותרת וטקסט, ונלמד כיצד יוצרים רקעים מיוחדים עם תנועה וכן אפקטים מעניינים שיתפסו את עין הגולשים שלכם כמו למשל הזזת מכחול על משטח, יצירת תפריט שמוביל לחלקים שונים באותו עמוד, עבודה יעילה עם צבעים, משחקים של צורות, שמירת תבניות לשימוש חוזר ועוד ועוד. בנוסף, נלמד איך ליצור טופס יצירת קשר ולשמור את הפניות באתר מלבד רק אצלנו במייל, וגם איך להתאים את הדף ואת הווידג׳טים של אלמנטור לתצוגה במובייל.

הדרכה זו תלמד אתכם, מלבד את הצד הטכני של עבודה עם אלמנטור, גם את צורת העבודה האולטימטיבית, היעילה והנכונה עם התוסף. כדאי לאמץ את צורת העבודה הזו כדי להקל בבניית דפי הנחיתה הבאים שלכם וכדי לעצב עמודים באלמנטור בצורה נכונה כך שיעלו מהר ובצורה אולטימטיבית בכל המסכים.

בהדרכה זו נלמד את אלמנטור פרו על קצה המזלג, ולא נעבור על כל האלמנטים הכלולים בתוסף. זאת, משום שברגע שלומדים כיצד עובדים עם ווידג׳ט/אלמנט אחד, אפשר כבר להסיק מכך איך עובדים עם השאר, והדרך הכי טובה ללמוד את כל האפשרויות של אלמנטור היא על-ידי ניסוי וטעיה. בתום ההדרכה תוכלו לצאת לדרך עצמאית ולהמשיך ללמוד את שאר האפשרויות שאלמנטור מציע. בהדרכה תלמדו את הבסיס לעבודה עם אלמנטור בעזרת מספר דוגמאות, ובסיום תוכלו להמשיך ללמוד לבד עם הידע שיהיה לכם.