אחסון אתרים וורדפרס [מה שמפחדים שתגלו] הסוד נחשף

אחסון אתרים וורדפרס [מה שמפחדים שתגלו] הסוד נחשף

שאנו באים לבחור חברת אחסון אתרים בוורדפרס יש כמה דברים שאנחנו בודקים לפני שאנחנו הולכים לרכוש אחסון.

הנה הצ'קליסט האישי שלי ומה אני אישית בודק לפני שאני הולך לרכוש אחסון לאחד מהאתרים שאני בונה.

1. תמיכה – מה רמת התמיכה שאני מקבל משרת האחסון, האם התמיכה זמינה עבורי 24/7.

2. האם אני מקבל תעודת SSL בחינם – יש שרתי אחסון שבהם יש עלות לתעודת האבטחה, ויש שרתי אחסון שנתונים את תעודת האבטחה ללא עלות נוספת.
אז לי חשוב לקבל את התעודה הזאת מבלי להוסיף עליה עוד תשלום.

3. סוג האחסון – או יותר נכון על איזה סוג דיסק השרת יושב (אך ורק SSD) אם זה לא זה האתר שלכם יטען לאט מאוד.

4. האם השרת תומך בהתקנת אתר וורדפרס – היום זה כבר ידוע וחשוב מאוד שכל שרת יתמוך בהתקנה של אתרי וורדפרס ואם זה לא ככה אין לכם מה לחפש באותו שרת אחסון.

5. דומיין – דומיין הוא כתובת האתר שלכם, ישנם שרתים בהם אתם נאלצים לרכוש את כתובת הדומיין ואילו שרתים שאם אתם קונים אחסון אתם גם מקבלים דומיין לשנה שלמה במתנה, אני ממליץ מאוד לרכוש את אותם שרתים שמתאמים לאחסון אתרי וורדפרס ונותנים לכם את כל זה בתוך מחיר האחסון.

יש הרבה דוגמאות של חברות אחסון שנותנות את כל זה אבל הדבר הבא ברשימת הבדיקות שלו הוא :

6. מחיר – כמה אני הולך לשלם על כל מה שאני רוצה והאם בתוך מחיר האחסון חברת האחסון כבר הכניסה את כל מה שאני מקבל מתנה, אז האמת שיש כאלו שכן עושים את זה אבל יש לי המלצה על חברת בלוהוסט, שרת אחסון אתרים וורדפרס מומלץ ביותר, אמנם הוא לא יושב בישראל אבל אני יכול להעיד על עשרות אתרים שלי שהם מקודמים טוב מאוד במנועי החיפוש והם לא מאוחסנים בארץ לעומת אתרים שמאוחסנים בארץ ועדיין לא הצליחו להתקדם. כל זה רק מראה שאחסון אמנם יש לו חלק אבל אחסון זה לא הכל.

הנה קישור לבלוהוסט בכדי לקבל מחיר זול ומשתלם במיוחד

https://www.bluehost.com/?utm_source=android-app%3A%2F%2Fcom.google.android.gm&utm_medium=affiliate&utm_campaign=affiliate-link_david_kazarel_notype